Make-up - Tento Make-up je podľa mňa veľmi dobrý. Je tekutý ale veľmi dobre kryje.Stojí okolo 10 eur, ale neviem presne ale za tú cenu to podľa mňa stojí. :) Ale teraz v lete ho nepoužívam radšej si dám BB cream (dole). Je to Make-up od Maybelline, Affinitone 09.( samozrejme odtieň si zvoľte podľa vašej pokožky)

BB cream taktiež od Maybelline, Dream Fresh light. Na leto je ako stvorený. Keď si ho ale dáte na tvár tak si musíte dať na neho ešte púder lebo je po ňom tvár dosť lesklá.
BB cream taktiež od Maybelline, Dream Fresh light. Na leto je ako stvorený. Keď si ho ale dáte na tvár tak si musíte dať na neho ešte púder lebo je po ňom tvár dosť lesklá.
Púder už je dosť zničený :'D prepáčte :D je to púder od Catrice, Skin Finish 020- používam len na leto keď som tmavšia inak 010 :) tento púder dlho používam a nie je ani drahý :)odporúčam :)
Tu je štetec ktorý používam na púder. Veľmi dobrý. tiež od Catrice.:)
Je to korektor od essence, coverstick O1. Je úplne nový dnes som si ho iba kupila ale myslím si že bude dobrý .. :) ešte potom vám napíšem aký bol do komentu :)
Mascara od L'oréal, Volumisseme. Je úplne dokonalá. Pravda je že stojí viac ale je dokonalá. Tá cena je vyššia ale fakt to stojí za to a veľmi dlho vydrží. :)

Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára