Možno to nie je taký efekt aký ste čakali.. :D ale mne sa páči :3 ak chcete nie čo takéto, odporúčam tento produkt ;)
Táto stránka je o kozmetike a všetko okolo toho. Ak budete chcieť niaky príspevok ( chceli by ste vedieť nie čo na porovnanie napríklad.. :D) píšte do komentov :) Dúfam že sa vám blog bude páčiť :)
streda 14. augusta 2013
Solný sprej na vytvorenie beach waves (bez kulmy a iného..)
Dnes som sa rozhodla že dám príspevok o tomto produkte. Je to Schwarzkopf, Got2b beach girl. Skúšala som ho zatiaľ len raz a výsledok bol dobrý. Ja sama mám kučeravé vlasy tak mne to menej pôsobí ale urobilo mi to taký efekt. Na návode je napísané aplikovať na suché až vlhké vlasy. Ja som si najprv rozčesala vlasy, nastriekala, znovu rozčesala. (ešte pred tým som si dávala taký olej na vysušené vlasy). Nechala som si ich voľne preschnúť (ako bolo napísané na návode) a bola som nespokojná. Moje vlasy boli ešte viac kučeravé ako pred tým. Na noc som sa rozhodla že si zapletiem jeden cop. (normálny copík zapletaný). Ráno som si rozpustila vlasy a efekt bol taký aký som chcela. Rozhodla som sa že to idem používať lebo po dlhej dobe sa mi zas páčia moje vlasy ( prvý krát sa mi páčili :D) Ale ak sa mám priznať, jedna vec ma strašne nasrala (prepáčte za výraz :D) Na slovensku je iba táto flaška (dole) ale v USA majú k tomu taký prívesok a ja tie prívesky zbieram! :D ale inak som spokojna (y) :)
Prihlásiť na odber:
Zverejniť komentáre (Atom)
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára