Možno to nie je taký efekt aký ste čakali.. :D ale mne sa páči :3 ak chcete nie čo takéto, odporúčam tento produkt ;)
Táto stránka je o kozmetike a všetko okolo toho. Ak budete chcieť niaky príspevok ( chceli by ste vedieť nie čo na porovnanie napríklad.. :D) píšte do komentov :) Dúfam že sa vám blog bude páčiť :)
streda 14. augusta 2013
Solný sprej na vytvorenie beach waves (bez kulmy a iného..)
Dnes som sa rozhodla že dám príspevok o tomto produkte. Je to Schwarzkopf, Got2b beach girl. Skúšala som ho zatiaľ len raz a výsledok bol dobrý. Ja sama mám kučeravé vlasy tak mne to menej pôsobí ale urobilo mi to taký efekt. Na návode je napísané aplikovať na suché až vlhké vlasy. Ja som si najprv rozčesala vlasy, nastriekala, znovu rozčesala. (ešte pred tým som si dávala taký olej na vysušené vlasy). Nechala som si ich voľne preschnúť (ako bolo napísané na návode) a bola som nespokojná. Moje vlasy boli ešte viac kučeravé ako pred tým. Na noc som sa rozhodla že si zapletiem jeden cop. (normálny copík zapletaný). Ráno som si rozpustila vlasy a efekt bol taký aký som chcela. Rozhodla som sa že to idem používať lebo po dlhej dobe sa mi zas páčia moje vlasy ( prvý krát sa mi páčili :D) Ale ak sa mám priznať, jedna vec ma strašne nasrala (prepáčte za výraz :D) Na slovensku je iba táto flaška (dole) ale v USA majú k tomu taký prívesok a ja tie prívesky zbieram! :D ale inak som spokojna (y) :)
utorok 13. augusta 2013
Kozmetika ktorú používam najčastejšie
Takže dnes sem vám dám príspevok o kozmetike ktorú ja najčastejšie používam. :)
Make-up - Tento Make-up je podľa mňa veľmi dobrý. Je tekutý ale veľmi dobre kryje.Stojí okolo 10 eur, ale neviem presne ale za tú cenu to podľa mňa stojí. :) Ale teraz v lete ho nepoužívam radšej si dám BB cream (dole). Je to Make-up od Maybelline, Affinitone 09.( samozrejme odtieň si zvoľte podľa vašej pokožky)

BB cream taktiež od Maybelline, Dream Fresh light. Na leto je ako stvorený. Keď si ho ale dáte na tvár tak si musíte dať na neho ešte púder lebo je po ňom tvár dosť lesklá.
BB cream taktiež od Maybelline, Dream Fresh light. Na leto je ako stvorený. Keď si ho ale dáte na tvár tak si musíte dať na neho ešte púder lebo je po ňom tvár dosť lesklá.
Púder už je dosť zničený :'D prepáčte :D je to púder od Catrice, Skin Finish 020- používam len na leto keď som tmavšia inak 010 :) tento púder dlho používam a nie je ani drahý :)odporúčam :)
Tu je štetec ktorý používam na púder. Veľmi dobrý. tiež od Catrice.:)
Je to korektor od essence, coverstick O1. Je úplne nový dnes som si ho iba kupila ale myslím si že bude dobrý .. :) ešte potom vám napíšem aký bol do komentu :)
Mascara od L'oréal, Volumisseme. Je úplne dokonalá. Pravda je že stojí viac ale je dokonalá. Tá cena je vyššia ale fakt to stojí za to a veľmi dlho vydrží. :)

pondelok 12. augusta 2013
Na začiatok nie čo o mne..
Takže Ahojte Volám sa Sophia, mám 13 rokov. Bývam v Banskej Bystrici. Založila som tento blog (lebo sa strašne nudím :D) ale aj preto lebo milujem kozmetiku aj keď jej veľa nevlastním.. :D Mám kučeráve vlasy a objebné aj keď by som chcela rovné a husté.. :D nikto nemá také vlsy ako by chcel (česť výnimkám :D) oči modré a to je asi tak všetko o mne.. tak ak niake otázky tak sa môžte pýtať..:) Všetky sú v okuliaroch ale tak lepšie som nenašla aj keď tá prvá je len zo srandy :D (na poslednej .. nie nenosím okuliare to je len tak.. )
Prihlásiť na odber:
Príspevky (Atom)


