pondelok 12. augusta 2013

Na začiatok nie čo o mne..

Takže Ahojte Volám sa Sophia, mám 13 rokov. Bývam v Banskej Bystrici. Založila som tento blog (lebo sa strašne nudím :D) ale aj preto lebo milujem kozmetiku aj keď jej veľa nevlastním.. :D Mám kučeráve vlasy a objebné aj keď by som chcela rovné a husté.. :D nikto nemá také vlsy ako by chcel (česť výnimkám :D) oči modré a to je asi tak všetko o mne.. tak ak niake otázky tak sa môžte pýtať..:) Všetky sú v okuliaroch ale tak lepšie som nenašla aj keď tá prvá je len zo srandy :D (na poslednej .. nie nenosím okuliare to je len tak.. )


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára